טכנאי מחשבים עד הבית! תמורה מלאה לכסף שלך!

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

שירות לקוחות מהיר לכל מקום בישראל

היום בזכות האינטרנט אפשר להגיע לכל מקום בצורה הכי מהירה שיש. אם פעם היינו צריכים לעמול קשה על מנת למצוא מספר טלפון או כתובות של סניפים ורשתות דרך מוקד 144, היום אפשר לעשות את זה הרבה יותר יעיל – באתר שירות בקליק, האתר של כל שירותי הלקוחות בישראל, מציע לכם הצצה קטנה ודרך נפלאה להגיע לכל מוקד טלפוני שאתם מחפשים.

זה יכול להיות סניף הבנק הקרוב אליכם , שירות לקוחות סיבוס, מספר הטלפון של המוסד לביטוח לאומי בעירכם ועוד – הכל נמצא באתר. אז בפעם הבאה שאתם מחפשים דרך למצוא את הטלפון או פרטי ההתקשרות האחרים של שירות הלקוחות שאתם צריכים – יש לכם למי לפנות.

 

דרך קלה ביותר למצוא את כל השירותים

תהיתם לעצמכם כמה מספרי טלפונים היינו צריכים פעם לזכור או לרשום על דף? היום הטלפון אוגר בשבילנו את כל מספרי הטלפון שאנחנו צריכים בקלות וביעילות, אך עדיין נצטרך כל פעם מחדש להכניס אליו מספרים של סניפים, מוסדות ושירותי לקוחות שאיתם אנחנו צריכים להיות בקשר. לשם כך נועד האתר שירות בקליק – אתר שנועד בראש ובראשונה לספק לכלל המשתמשים בישראל גישה מהירה לקבלת כל המידע על פרטי ההתקשרות של כל גוף ומוסד בישראל, ציבורי, עסקי או פרטי. באתר תוכלו להגיע לכל מקום – אתרי הממשלה השונים, כתובות ומספרי טלפון של שירות לקוחות סיבוס, סניפים של חנויות למוצרי חשמל ועוד המון אחרים!

 

חשבנו על הכל

האתר שירות בקליק נגיש ונוח ביותר לשימוש. בראש ובראשונה, אתם כנאה תבואו לחפש את התחום או הקטגוריה מבין מגוון קטגוריות שונות – מאגרי מידע לגבי גופים וארגונים או מספרי טלפון ופרטי התקשרות אחרים של שירותי לקוחות שונים. בין אלה יש תחומים שונים – אוניברסיטאות, בנקים, חברות כבלים, חברות ביטוח, חברות סלולר, אינטרנט, חברות סיפוק שירותי בריאות, חברות תעופה, מזון, ביגוד ועוד.

לאחר שאתם בוחרים מבין אחת הקטגוריות, יופיעו לנגד עיניכם רשימה ארוכה של כל נותני השירות באותו תחום, החברות הגדולות וכן החברות הקטנות יותר הקרובות לאזור מגוריכם. האתר הינו ערוך ומעוצב כך שתוכלו למצוא בקלות את מה שאתם מחפשים מבלי יותר מדי זה להתעכב על דברים קטנים.

 

שירות לקוחות של חברות המובילות במשק

למשל שירות לקוחות סיבוס – בעמוד הרלוונטי תמצאו מגוון דרכים להתקשר אל החברה הזו ולפנות אליה במגוון שיטות – טלפון של שירות הלקוחות, מייל, קישור לאתר הבית וביצוע פניה דרך האתר, יצירת קשר דרך האפליקציה, דרך הפייסבוק, קריאה של ביקורות ועוד.

יוצא, שבכל דף של כל חברה ומספק שירות תוכלו לפנות אליהם במגוון דרכים. אם דרך מספר הטלפון אתם לא מצליחים להשיג את מי שאתם מחפשים, תמיד תוכלו לשלוח מייל או לפנות ישירות באתר החברה. שירות בקליק מציעה לכם מגוון דרכים כדי שעל בטוח תצליחו לפנות אל היעד שלכם הכי מהר שיש!

 

אז מה היה לנו בכתבה:
היחידה לתיקון מחשבים
היחידה לתיקון מחשבים

חרטנו על דגלנו להביא שינוי בשוק ולהפוך את כל העולם המחשוב לזול ונגיש הרבה יותר.

הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!