טכנאי מחשבים עד הבית! תמורה מלאה לכסף שלך!

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

תוכנה להאצת המחשב

קיבלתם מטלה ארוכה ומייגעת מהלימודים, כאשר דד ליין ההגשה מתוכנן להיות עד סוף השבוע שמתקרב ובא. כיוון שאתם עסוקים בעבודה עד מעל הראש, הצלחתם לפנות רק יומיים לביצוע המשימה כאשר תכננתם לבלות את כל הזמן הזה בישיבה מול המחשב וסיום המטלה. לחרדתכם גיליתם כי למחשב שלכם יש תוכניות אחרות, והוא החליט לעבוד בצורה איטית ומגושמת עד כדי חוסר אפשרות מצידכם להתקדם במטלה בקצב שתכננתם.

במקום להיות מתוסכלים על התזמון הגרוע בו המחשב שלכם החליט לצאת להפסקה, כדאי שתכירו את האפשרות להתקנת תוכנה להאצת המחשב שעשויה לפתור בעיות איטיות של מחשבים נייחים וניידים.

למה המחשב הופך להיות איטי?

מחשב איטי עשוי להעיד על שלל בעיות ותקלות, בין אם מדובר על בעיות חומרה או תוכנה, כאשר לרוב איטיות של מחשב עשויה לנבועכיצד להתקין תוכנה להאצת מחשב מגורמים שאינם קשורים למחשב עצמו אלא דווקא לחיבור האינטרנט של המחשב. ניתן לבדוק האם מדובר על חיבור אינטרנט איטי באמצעות פתיחה של דפדפני גלישה שונים במחשב, וכן גם להציץ בחיווי הרשת האלחוטית אליה המחשב מחובר.

ישנם חיבורי רשת המוגדרים למחשב כחיבור אוטומטי שהוא מבצע כאשר יש לו גישה אליהם, כאשר בפועל אותו חיבור רשת נתקל בבעיה טכנית כזו או אחרת. הפתרון לכך הוא פשוט להתחבר לרשת אלחוטית זמינה אחרת, או ליצור קשר עם ספק האינטרנט כדי שיבצעו בדיקות ותיקונים מהצד שלהם.

כיצד לשפר את מהירות המחשב?

במידה וחיבור הרשת גורם לבעיית האיטיות של מחשב, החלפה של חיבור רשת יסייע לטפל בבעיה ולעיתים גם החלפת החיבור האלחוטי בחיבור קווי המשפר פלאים את איכות הגלישה במחשב.

במקרים מסוימים חיבור הרשת איננו הגורם לבעיה, ודווקא תוכנה, יישום או ווירוס סורר גורמים לבעיית האיטיות של פעולת המחשב. במקרים כאלו תוכנה להאצת המחשב יכולה לסייע לגלות את הבעיה או לעיתים גם לפתור את הבעיות, ואף למנוע אותן באמצעות חסימת תוכנות ריגול ווירוסים פולשניים שמשבשים את פעולת המחשב השגרתית.

תוכנה המיועדת להאצת המחשב היא תוכנה שנועדה למעשה לשפר את ביצועי המחשב באון כללי, כך שהאפשרות של האצת מהירות המחשב היא אחת מהאפשרויות למיטוב פעולתו ושימוש נוח ופרקטי יותר בו.

התקנת תוכנה להאצת המחשב – מה היתרונות בכך?

המטרה המרכזית של תוכנות להאצת המחשב היא לייעל את דרך פעולתו השוטפת, דבר שעשוי לחסוך לא מעט ביקורים אצל טכנאימה היתרונות של התקנת תוכנה להאצת מחשב מחשבים או מעבדות מחשבים מקצועיות. כיוון שרובנו אנשים לא טכנולוגיים ובאופן טבעי  לא מכירים את כל דרכי הפעולה של המחשב, התקנה של תוכנה להאצת מחשב תוכל לייעל ולשפר את פעולתו בצורה אוטומטית ולהעניק לנו כמה יתרונות בולטים:

  • ייעול מערכת ההפעלה במחשב – מערכת ההפעלה של המחשב היא המערכת הממוחשבת הראשית האחראית על הפעלת המחשב, ובאמצעות התוכנה הייעודית ניתן לשפר את מהירות הטעימה והעלאה של המחשב כבר בהדלקתו הראשונית.
  • שיפור מהירות המחשב – התוכנה להאצת המחשב כוללת גם פיצ'ר מיוחד שיאפשר לכם לשלוט במהירות שהמחשב שלכם יעבוד ויגיב, כאשר קיים כפתור ייעודי שיעניק לכם את השליטה על מהירות הביצועים של המחשב. לדוגמא מהירות מיטבית ומקסימלית של המחשב גורמת לו לעבוד קשה יותר וכך לצרוך יותר מתח מהסוללה הניידת, דבר שניתן לבטל אם הנכם רוצים להרוויח זמן עבודה ממושך יותר על המחשב ללא מקור טעינה זמין.
  • ניקוי קבצים מיותרים – קבצים המוכרים בשם "קבצי זבל", שהינם לרוב קבצים שהמחשב שלכם מייצר ופותח באופן אוטומטי כחלק מההפעלה השגרתית שלו. התוכנה תסייע למחשב שכם להיפטר מקבצים מיותרים אלו, שבאופן טבעי מכבידים ומעמיסים על המחשב ובטווח הארוך עשויים להשפיע על פעולתו.
  • ניקוי תוכנות ריגול והעלאת רמת האבטחה – מחשב שפועל בצורה מיטבית הוא מחשב נקי מווירוסים ותוכנות זדוניות ולכן תוכנה להאצת מחשב תדאג להסיר תוכנות ריגול ולחזק את האבטחה של המחשב.
  • מיטוב פעילות המערכת – ישנם מקרים רבים בהם עודף תוכנות ויישומים הפועלים ברקע בזמן פעולתו של המחשב משבשים את מהירותו, ולכן התקנת התוכנה תאפשר בין השאר גם למטב את פעולת המערכת בצורה מקסימלית על ידי סגירה אוטומטית של תוכנות ויישומים שאינם בשימוש.

תוכנה להאצת המחשב עשויה לשפר באופן מידי את חווית השימוש במחשב ואורך חייו, אך במקרים בהם פעולת המחשב איטית למרות ההתקנה של התוכנה הזו – מומלץ לפנות לאיש מחשוב מקצועי שיפתור את הבעיה.

מדוע המחשב הנייד איטי וכיצד לשפר את מהירות המחשב
אז מה היה לנו בכתבה:
היחידה לתיקון מחשבים
היחידה לתיקון מחשבים

חרטנו על דגלנו להביא שינוי בשוק ולהפוך את כל העולם המחשוב לזול ונגיש הרבה יותר.

הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!