טכנאי מחשבים עד הבית! תמורה מלאה לכסף שלך!

לקבלת פרטים או הצעות מחיר
צרו קשר והשאירו פרטים

5 יתרונות אבטחה למערכת הזדהות אחודה – Single Sign On

אם יש לכם חברה שמעסיקה עובדים ושעובדת מול לקוחות וספקים, נראה שגם לכם כבר יצא לשמוע לא מעט אודות SSO, מערכת הזדהות אחודה. רוצים לקחת את ההתנהלות העסקית שלכם צעד נוסף קדימה – להבין פעם אחת ולתמיד מדוע מדובר במערכת שתופסת תאוצה? אספנו עבורכם מספר נקודת חשובות בנושא, כך שבתוך 2 דקות גם אתם תוכלו לקבל החלטה מושכלת, ואף תבינו טוב יותר כיצד ניתן להתייעל בעידן שבו האקרים לא פעם זוכים לומר את המילה האחרונה.

 

רמה גבוהה של אבטחת מידע

אומנם עדיין לא נמצא פתרון שמונע לגמרי את הצורך להזדהות (כאשר מבקשים גישה למידע אישי או רגיש), אך כן נמצא פתרון שמונע מהאקרים להשתלט על סיסמאות, ובכך לדרוש כופר – להסב נזק משמעותי. נכון להיום הפתרון החם ביותר נוגע ל Single Sign On – SSO. מערכת הזדהות אחודה מעניקה רמה גבוהה של אבטחת מידע. הרעיון הוא לאפשר גישה נוחה ואוטומטית מותאמת סיווג, אם עבור ספקים ולקוחות ואם עבור עובדים בשלל דרגות ותפקידים.

 

 להלן 5 יתרונות אבטחה מרכזיים:

  1. מורידים בצורה ניכרת לחץ ממוקדי התמיכה – מחקרים מראים שארגונים וחברות שנעזרים במערכת הזדהות אחודה ממזערים ב50% את כמות הפונים למוקדי התמיכה. נשמע מופרך? אחוז גבוה מסך הפניות למוקדי התמיכה נעשה בשל קשיי הזדהות.

 

  1. מייעלים את יום העבודה – ברגע שעובד אינו צריך בכל פעם מחדש להזין סיסמה, אלא מזין רק פעם אחת ובכך משיג גישה באופן אוטומטי לסך המערכות והאפליקציות הרלוונטיות לגביו, העבודה זוכה להיות הרבה יותר שוטפת. רמת הריכוז יותר גבוהה וזמן העבודה מנוהל בצורה יותר פרודוקטיבית.

 

  1. מגנים על העסק – מעבר לעובדה שמערכת הזדהות מייעלת את יום העבודה, היא גם מהווה נדבך חשוב במערך ההגנה. שנסביר? המערכת בנויה באופן שמאפשר לזהות ניסיונות שנוגעים להתקפות סייבר, כך שבזמן אמת מאתרים פעילות חורגת, מוציאים התראה ואף מגיבים כנדרש (חוסמים את ההתקפה). כמו כן, המערכת אוספת מידע נרחב ומהותי אודות ההתקפה, כך שהסיכול זוכה להיות ממוקד ואפקטיבי.

 

  1. תומכים במוניטין העסקי – ברגע שלקוחות נתקלים במערכת הזדהות חכמה כגון Single Sign On, הם לא רק נושמים לרווחה שאינם יידרשו להירשם בכל פעם מחדש (אחת הפעולות השנואות), אלא הם גם מסיקים שבחרו בחברה מקצועית שמודעת ומיישרת קו עם מיטב פתרונות הקידמה, עובדה שמבחינתם מרמזת על הרמה הגבוהה של סך הפעילות העסקית. מעבר לכך, יש לקחת בחשבון שכאשר לקוחות נתקלים בהתנהלות מתקדמת שכזו, הם חשים הרבה יותר בנוח לשתף פעולה, למסור פרטים אישיים.

 

  1. יישום כולל מידי ונוח – מערכת הזדהות אחודה מאפשרת הטמעה נוחה של סך היישומים וממשקי API, כך שאין צורך לוותר על פקודה, פונקציה או תוכנה מסוימת. כמו כן, זוכים לערוך את מערך ההגדרות בהתאם לצורך ובאופן מידי. כך למשל אם עובד עוזב, ניתן להסיר במידי גישה לאפליקציות כאלו או אחרות.
אז מה היה לנו בכתבה:
היחידה לתיקון מחשבים
היחידה לתיקון מחשבים

חרטנו על דגלנו להביא שינוי בשוק ולהפוך את כל העולם המחשוב לזול ונגיש הרבה יותר.

הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!